همکاری با ما

همکاری با ما :

ما با حمایت از نمایندگان و همکاران خود , بر این باوریم سودآوری تنها با گستردگی و همبستگی ممکن خواهد بود. ما با ایمان به همبستگی در جهت گسترش شبکه تجاری خود تلاش کرده و با  صداقت و اتحاد , ایجاد بستری مورد اعتماد و پرسود را تضمین میکنیم.

علاقمندان به فروش تجهیزات بانکی و شرکت های فعال در زمینه تجارت الکترونیک در سراسر کشور می توانند از خدمات ویژه ما برای نمایندگان استفاده نمایند. در صورتی که می خواهید به عنوان نماینده کاسپین صنعت در شهر خود فعالیت کنید و به جمع شبکه تجاری کاسپین صنعت بپیوندید لطفا فرم نمایندگی را پر کنید.

پس از ثبت درخواست همکاران ما جهت اعلام نتیجه و راهنمایی های لازم با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین میتوانید از طریق لینک زیر حساب کاربری خود را فعال کنید. سپس از طریق زبانه (بازاریاب) حساب نمایندگی خود را فعال و کمپین های تبلیغاتی را مشاهده نمایید.

روش های معرفی مشتری:

1. ارجاع از طریق لینک اختصاصی نماینده

ارجاع و معرفی کاسپین صنعت در شبکه های اجتماعی با لینک اختصاصی نماینده, بطور خودکار نماینده را به عنوان معرف در نظر گرفته و پورسانت معامله در صفحه اختصاصی نماینده نمایش داده میشود و به حساب ایشان انتقال داده خواهد شد. لینک اختصاصی شما پس از ساخت حساب در قسمت نمایندگی قابل مشاهده و انتشار است. 

سه روش انتشار لینک وجود دارد.

1. ارسال لینک اختصاصی نماینده

2. ساخت لینک اختصاصی دسته‌بندی توسط نماینده

3. ساخت لینک اختصاصی برای هر محصول بصورت جداگانه

تمامی مشتریانی که از طریق لینک‌های نماینده به کاسپین صنعت ارجاع داده می‌شوند بصورت خودکار ثبت می‌شوند. ما کوکی‌های افرادی که از وبسایت ما مشاهده می‌کنند ثبت می‌کنیم و می‌توانیم ارجاعات نماینده را بصورت خودکار شناسایی کنیم و در حساب نماینده ارجاعات قابل مشاهده است. اگر مشتری هنگام مشاهده وبسایت اقدام به خرید نکند و بطور مثال 3 ماه بعد با ما تماس بگیرد ما همچنان مشتری را شناسایی و حق ‌الزحمه نماینده پرداخت خواهد شد.

همچنین تعداد ارجاعات نماینده به وبسایت محاسبه شده و پس از رسیدن به تعداد مشخص حق‌الزحمه نماینده پرداخت خواهد شد. اگر ارجاعات یا فروش نماینده به میزان مشخص شده برسد موجب ارتقا رتبه خواهد شد. پرداخت نقدی با افزایش رتبه, پرداخت حق بیمه نماینده, پرداخت حقوق بصورت ماهانه و پرداخت حقوق کارمندان وی و همچنین تشویقات و هدایا از جمله مواردی است که کاسپین صنعت برای نمایندگان در نظر گرفته است.

2. معرفی مشتری بصورت تلفنی

مشتریان را بصورت تلفنی به همکاران بخش فروش معرفی و ارجاع دهید و پس از اتمام معامله حق‌الزحمه خود را در بصورت نقدی دریافت نمایید.

3. عقد قرارداد توسط همکاران

نمایندگان و همکاران میتوانند بدون ارجاع مشتری به کاسپین صنعت اقدام به فروش نمایند و ما به عنوان شریک تجاری تجهیزات مدنظر را ارسال و راه اندازی خواهیم کرد.


  کجا تبلیغ کنیم؟   

ارسال متن تبلیغاتی و لینک اختصاصی نماینده در شبکه های اجتماعی اینستاگرام , تلگرام , SMS , …

تبلیغ از طریق وبسایت نماینده

تبلیغ حضوری در فروشگاه‌ها , نانوایی , املاک , شهرک‌ها , مجتمع‌های تجاری و …

تبلیغ در وبسایتهای تبلیغاتی , شیپور و دیوار و …

  رتبه ها:  

رتبه ها با گزارش دقیق ارجاعات در پنل نمایندگان قابل مشاهده است که از طریق لینک اختصاصی نماینده, ثبت نام هدایت شده ها, خلاقیت در فروش و تبلیغات, تعداد فروش در ماه و مبلغ فروش در ماه موجب افزایش رتبه نماینده خواهد شد.

  • تعداد ارجاعات از طریق لینک اختصاصی نماینده
  • ثبت نام کاربر هدایت شده در وبسایت
  • تعداد فروش در هر ماه
  • مجموع مبلغ فروش در هر ماه
  • خلاقیت در تبلیغات
  • خلاقیت در نحوه فروش

* افزایش رتبه در هر مرحله با پاداش نقدی از یک میلیون تومان تا پنجاه میلیون تومان افزایش خواهد داشت که به همراه پورسانت فروش پرداخت خواهد شد.

رتبه 1 (شروع)

رتبه 2 (پاداش نقدی و افزایش درصد پورسانت)

رتبه 3 (پرداخت هزینه های تبلیغات و برنامه های آموزشی)

رتبه 4 (ارجاع مشتریان منطقه از طرف شرکت به نماینده)

رتبه 5 (پرداخت حقوق ماهانه و بیمه)

رتبه 6 (پرداخت هزینه‌های دفتر و حقوق کارمندان)


ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم : 02171057799

این صفحه را به اشتراک بگذارید
تماس با ما