درباره شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات کاسپین صنعت

شرکت کاسپین صنعت توسط گروهی از متخصصان IT و R&D با هدف ارائه خدمات بازرگانی و نوآوری در مهندسی تشکیل و با سازماندهی و ایجاد زیرساخت‌های مهارتی وارد عرصه فعالیت شد.

فعالیت‌های کاسپین صنعت در ابتدا در زمینه های تامین تجهیزات صنعتی و تولید نرم افزارهای تخصصی و با اولویت ارائه خدمات بازرگانی حرفه ای بوده است و با گسترش و تامین زیرساخت های لازم عرضه و پخش تجهیزات بانکداری را شامل شد. در حال حاضر فعالیت‌های کاسپین صنعت در حوزه‌های بانکداری، بانکداری نوین(الکترونیک)، مانیتورینگ داده ها و تجهیزات, سیستم‌های مدیریت هوشمند(BMS)، ارتباطات و امنیت فنآوری اطلاعات, ایجاد ارتباط به شبکه بانکداری شتاب, خدمات مهندسی و تامین و پخش تجهیزات بانکداری میباشد.

دیدگاه و اهداف شرکت

شرکت کاسپین با تلاش بی وقفه و تکیه بر دانش، تجربه و تعهد پرسنل خود همواره می‌کوشد تا جدیدترین، کارآمدترین و امن‌ترین راه حلهای شرکت‌های پیشرو جهان را پیش روی مشتریان خود قرار دهد و با ارائه خدمات مشاوره ای بر اساس مطالعات دقیق و تحلیل‌های حرفه ای به آنها کمک کند تا نیازهای واقعی خود را در صنعت ICT به درستی شناسایی و به کارآمدترین شکل، نسبت به رفع آن نیاز‌ها اقدام نمایند.

شرکت کاسپین صنعت تلاش میکند تا از طریق توسعه فناوری اطلاعات در سازمان مشتری بعنوان شریک تجاری خود ، سبب توسعه کسب و کار گردد.

این صفحه را به اشتراک بگذارید
تماس با ما

نیاز به مشاوره دارید؟

نام و شماره تلفن خود را ثبت نمایید و منتظر تماس ما باشید:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .